Opinia 1

    Korzystając z usług firmy Pracowni Ślubnej A&B szyjąc suknię ślubną na miarę chciałam wyrazić swoje zadowolenie. Suknia precyzyjnie wykonana,wszystkie detale pięknie ręcznie wykonane, fachowe doradztwo, świetna obsługa, bardzo dobry kontakt. Dzięki tej firmie uszyłam swoją suknię marzeń dzięki której w tym szczególnym dniu czułam się wyjątkowo   i niepowtarzalnie. Jestem wdzięczna za włożony trud i pracę w spełnienie moich oczekiwań. Porostu super współpraca

POLECAM wszystkim bardzo serdecznie.

NATALIA

Opinia 2

Opinia 3

Opinia 4

 Szczerze polecam Pracownie A&B która szyje sukienki Twoich marzeń. Jestem bardzo zadowolona z mojej sukni , została uszyta idealnie na miarę. Czułam się w niej bardzo komfortowo i wygodnie. Zostałam profesjonalnie obsłużona a każda przymiarka to była sama przyjemność. Na pewno skorzystam jeszcze z usług tej pracowni...Jeśli chcecie Panie otrzymać suknie swoich marzeń

 -POLECAM-.
MONIKA

Opinia 5

     Chciałam serdecznie podziękować za mila oraz przede wszystkim profesjonalna obsługę podczas trwania przygotowań do mojego ślubu. Salon okazał się strzałem w 10-ke! Współpraca okazała się bardzo przyjemnym doświadczeniem, bardzo dokładne i rzetelne Panie przerosły me oczekiwania , za to bardzo dziękuje.

BEATA.

Opinia 6

    Miłe i profesjonalne podejście. Nieoceniona pomoc przy projektowaniu. Sukienka cudowna, dopracowana w każdym detalu łącznie z dodatkami. Leżała idealnie. Bardzo, bardzo dziękuję i gorąco polecam :)

PATRYCJA

Opinia 7

    Miałam przyjemność współpracować z pracownią A&B przez cztery miesiące szyjąc suknie ślubną. Przez ten czas współpraca przebiegała bardzo sprawnie. Panie są bardzo rzetelne i zawsze przygotowane na spotkanie w umówionym terminie. Ponadto to bardzo sympatyczne osoby, z którymi można się pośmiać.

    Pracownia jest godna polecenia z wielu powodów. Jest to przede wszystkim fachowa pomoc osób, które fantastycznie znają się na swoim rzemiośle. Wspaniale doradzą i dopasują fason kreacji do sylwetki i osobowości, słuchając uważnie i licząc się ze zdaniem klientki. Mają mnóstwo pomysłów na ciekawe i oryginalne rozwiązania, no i najważniejsze wg. mnie nie ma rzeczy, których by nie uszyły! Można wymyślić swój projekt lub poprosić o wymarzoną sukienkę wypatrzoną na światowych wybiegach, a one bez najmniejszych problemów wykonają każdy projekt.

    Panie sprawiły, że suknia prezentowała się elegancko, a jednocześnie była wygodna i pięknie układała się w tańcu. Naprawdę polecam!

RENATA

Opinia 8

Opinia 9